MACON Naturelles

Již dlouhý čas používají lidé k péči a zkrášlování svého těla kosmetické přípravky s vysoce účinnými látkami, surovinami a pomocnými látkami. V moderní přírodní kosmetice se uplatňují přírodní nebo přírodě blízké látky, které jsou nejen šetrné k pokožce, ale také ohleduplné k životnímu prostředí. Vyrábějí se velice šetrně (principem trvale udržitelného rozvoje) a bez použití obtížně kontrolovatelných chemických procesů. Při vývoji nové série MACON Naturelles byly použity výhradně přírodní suroviny šetrné pro kůži i životní prostředí. Bylo upuštěno od použití barviv, polyethylenglykolových derivátů a takzvaných „tvrdých“ konzervantů.

U těchto výrobků byly využity rostlinné oleje: arganový z jader stromu Argánie trnité (Argania spinosa), avokádový z plodu stromu Persea gratissima, makadamových ořechů rostoucích na stromě Macadamia a olivový z plodů olivovníku (Olea europaea). Dále také vzácné složky získané z avokádového, olivového a jojobového oleje a mangového másla.

 

Ve všech výrobcích jsou obsažené obě hlavní složky mořského původu: extrakty z mořské levandule a zelené řasy.

Důkazem vysoké účinnosti produktů řady MACON Naturelles jsou následující prokázané efekty: silná antioxidační schopnost (vychytávač volných radikálů), ochrana před škodlivým UVA a UVB zářením, ochrana před předčasným stárnutím kůže, které je způsobováno slunečním zářením a v neposlední řadě významné zlepšení hydratace pokožky.

 

Při pečlivém výběru rostlinných surovin hrála roli také ekologická odbouratelnost každého produktu, tedy výrobní metody ohleduplné k životnímu prostředí a přírodním zdrojům. Významná pozornost byla věnována také optimální odbouratelnosti a možnosti hospodárného využití recyklovatelných obalových materiálů.

 

... v harmonii s přírodou. 

Denní krém

Krém na ruce

Pleťová maska

Sérum na tvář

Tělové mléko

 

Pro kosmetičky je možnost zakoupit speciální Naturelles stojan

Firma Macon na tuto řadu získala speciální certifikaci.

  

webdesign: Webová továrna | webova.tovarna@weto.cz